O společnosti

Půdní vestavby Praha

01

Půdní vestavby

Koupit starší byt v širším centru Prahy není dnes žádný větší problém, nabídka je zejména poslední dobou poměrně široká. Tyto starší byty však dnes ani po nákladných rekonstrukcích svojí dispozicí neodpovídají nárokům na moderní bydlení. Navíc jsou mnohdy pod někdy až příliš přísným dohledem památkářů a tak ani jejich rekonstrukce se neobejdou bez zdlouhavých vyjednávání a kompromisů, někde končících i neúspěchem úplným. Modernější bydlení s dostatkem světla a prostoru je neproveditelné i kvůli nosným zdem a malým oknům, které jsou sice velmi romantické, ale v rámci dlouhodobého bydlení nevhodné.

02

Moderní půdní byty

Našli jsme ideální řešení, jak spojit moderní bydlení téměř v centru Prahy a s velmi dobrou dostupností. Již 20 let nabízíme zrekonstruované půdní prostory a s tím možnost bydlet v nových, v moderně řešených bytech umístěných v posledních podlažích činžovních domů. Při rekonstrukcích půdních prostor v půdní vestavby používáme moderní materiály, dáváme přednost českým výrobcům a dáváme vyniknout všem výhodám těchto prostor pro pohodlné bydlení. O jejich kvalitě se můžete přesvědčit na našich stránkách v již dokončených projektech. Vítejte ve vašem budoucím půdním bydlení.

02

Moderní půdní byty

Našli jsme ideální řešení, jak spojit moderní bydlení téměř v centru Prahy a s velmi dobrou dostupností. Již 10 let nabízíme zrekonstruované půdní prostory a s tím možnost bydlet v nových, v moderně řešených bytech umístěných v posledních podlažích činžovních domů. Při rekonstrukcích půdních prostor v půdní vestavby používáme moderní materiály, dáváme přednost českým výrobcům a dáváme vyniknout všem výhodám těchto prostor pro pohodlné bydlení. O jejich kvalitě se můžete přesvědčit na našich stránkách v již dokončených projektech. Vítejte ve vašem budoucím půdním bydlení.

03

Výstavba půdních bytů

Půdní vestavby realizujeme výhradně vlastní stavební firmou Půdy realizace s.r.o., která patří do skupiny společností Půdy Praha. Pravidelně se zúčastňujeme výstav a veletrhů věnujících se novinkám v oboru nejen u nás ale i v zahraničí, takže jsme schopni nabídnout nejnovější materiály a řešení i jinak problematických částí výstavby či rekonstrukce. Vlastní stavbu provádí pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru a pod odborným vedením. Kvalitní provedení stavebních prací je pro nás nejen důležitým bodem v rámci uzavřené smlouvy, ale je důležitá i v rámci další propagace námi realizovaných staveb vzhledem k budoucím zákazníkům z řad majitelů půd nebo kupujících. Rádi vás o tom přesvědčíme.

Máte dotazy?

Spojte se s námi

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů GDPR.